Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai mernok mennyire...

Beno12456 kérdése:

Logisztikai mernok mennyire nehez, mennyit keres?

Figyelt kérdés
Tudom hogy volt nem erre vagyok kivancsi.Tehat.meg szeretnem kerdezni hogy szerintetek mennyire nehez lenne evegezni ezt a BME-n?matekvol nem a legjobb vagyok de ugy ertem.tavaly 3lettem viszont annal tobbet tudok csak meg lettunk szivatva.fizikabol 4es.infobol szeretnek erettsegizni.meg arra gondoltam,hogy az milyen lenne ha egy FOSZ kepzesre mennek ezzel es utanna egyetem vagy okj logisztika?ezek valamelyike beszamothato a BME hez?valaszokat elore is koszonom aki nem tud erdemben valaszolni az inkabb ne is tegye!:)

2015. szept. 6. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

BME előtt FOSZ hülyeség.

A középiskolai jegyek nem számítanak, tudni kell az anyagot készség szinten (matek, fizika).

Pl. ezt kell készség szinten tudni:

[link]


Jótanács: tanulj meg írni, mert amit "idehánytál" az nem azt vetíti előre, hogy sikeresen el tudnád végezni BME-t.

Szorgalom, precizitás szükséges.


Fizetések bruttó 300k-nál indulnak.

2015. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!