Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elég a 2 felvételi tantárgyból...

Elég a 2 felvételi tantárgyból jól teljesíteni, vagy a többi is számít?

Figyelt kérdés

Én 2010-ben érettségiztem és gondoltam rá, h idén májusban teszek biológiából és kémiából érettségit, mert szeretném megpróbálni a diplomás ápolói szakot.

Nem lett valami jó az érettségim, úgy voltam vele, hogy csak görbüljön...

Szerintetek?


2015. szept. 9. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

igen elég,duplázásos módszernél csak a 2 felvételi tárgyat adják össze és szorozzák meg kettővel. + ha vannak pluszpontjaid hozzá adják(ny.vizsga,okj,neked emelt érettségi bioszból vagy kémiából)

nem tudom hány pont szokott lenni a te szakodra,de ha írsz két középszintűt 80%-al, az lesz 320 pont,ha nincsenek plusz pontjaid. vidéken ez sztem elég,de nézz utána

2015. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

dfe már lemondtam erről ma :D

mivel látom h már 2016-os felvételi követelménynél szerepel a hogy ott mind a két tantárgyból a kötelező emelt érettségi...


Talán az egészségügyi szervező lesz.... :)

2015. szept. 9. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!