Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építőmérnökből át lehet magam...

Építőmérnökből át lehet magam képezni építészmérnökké?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén kezdtem az egyetemet. De egy kis eltéréssel az eredeti célomtól. Eredetileg építész mérnök akartam lenni, de az sajnos nem lehettem mivel nem matek emelteztem és nem érettsegiztem fizikaból. Így lettem építőmérnök, na most az lenne a kérdésem,hogy van-e lehetőségem diplomázásom utan átképezni magam építésszé? Persze nem úgy, hogy újra érettségizem. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. szept. 13. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Az nem zavar, hogy hianyoznak az alapok a szak elkezdesehez is?
2015. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fogok fölösleges vitába belemenni. Úgy gondolom, hogy egy építőmérnök több fizikát és matekot tanul, mint egy építész.
2015. szept. 14. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze: megcsinálod az építőmérnöki bsc-t és kreditelismertetéssel később építész msc-re felvételizel. Nincs elvi akadálya, sőt jól is elsülhet a dolog, hiszen 2 különböző szakirányú diplomád lesz. (én most csinálom az építész msc-t amúgy, nagyjából képben vagyok.)
2015. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat utolsó!
2015. szept. 14. 21:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!