Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A hallagatói szerződésben...

A hallagatói szerződésben foglaltak alapján a képzési idő másfélszerese alatt kell elvégezni az adott szakot. Ebbe beleszámít a passzív félév is?

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem..
2015. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez irónia lenne vagy komolyan mondod?
2015. szept. 16. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Passzív félév alatt nem használod el az aktív féléved, így nyilván nem számít bele. :)
2015. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha egy 3 éves képzésen vagyok azt max 4 és fél év alatt kell elvégezni. Akkor a 4 és fél évbe nem számít bele ha közben egy félévet passziváltatok?
2015. szept. 16. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van :)
2015. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bearanyoztad a napomat! :D
2015. szept. 16. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Tervezel passziváltatni? Azért kérdem, mert én is gondolkozom egy kis szüneten, ahol vagy egyebet tanulnék (önképzés), vagy pedig dolgoznék a munkatapasztalat miatt.
2015. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tervezek igen, bár én most is melózom mellette, de a passzív félév alatt szeretném megcsinálni a nyelvvizsgát, szóval azért volt fontos a kérdés, hogy beleszámít-e.
2015. szept. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!