Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a diplomas apoloval vegezte...

Ha a diplomas apoloval vegeztem, utana tanulhatok meg orvosnak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De ha arra gondolsz, hogy az egyetemi felvételibe beleszámít-e ez a végzettség, akkor azt kell mondjam, hogy nem. Érettségizned kell emelt szinten biológiából és kémiából vagy fizikából. Azt vedd figyelembe, hogy lesz néhány félév, amiért fizetned kell, ugyanis a jelenlegi szakodon elhasználtál néhány állami félévet.
2015. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
(#1 Kérdező nem mondta, hogy az ápoló szakot államilag támogatott formában csinálta. Persze ez is lehetséges, de nekem van olyan ismerősöm, aki az első diplomáját célirányosan költségtérítésesen végezte, hogy az orvosira megmaradjanak a félévek)
2015. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. De pont ugyanúgy indulsz, mint akinek még nincs végzettsége. Semmit nem fogadnak el, gyakorlatilag mintha most jöttél volna a gimiből. Tiszta lap. Sok sikert!
2015. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az informaciokat :)
2015. szept. 21. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanulhatsz orvosnak, csak ha államin csináltad az előzőt, akkor győzd kifizetni. Beszámítani nem fognak semmit, az eleje kőkemény kémia és biológia.
2015. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ki tudsz perkálni minimum 6 milliót akkor igen.
2015. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az anyagi vonzatokra voltam kivancsi.
2015. szept. 25. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!