Gimi vagy szakközép?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén vagyok 8.-as. A tovább tanulás a fő téma. Sajnos nem igazán tudom, hogy milyen pályára is vágyom valójában. Szeretném segítségeteket kérni ebben! Egyébként székesfehérvári vagyok! Az átlagom 4.43-as. Szerintetek probálkozzak gimivel vagy szakközéppel?! És ezeken bellül melyikek lennének jók?! (14/L)

2015. szept. 24. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jelenleg nincs ötleted a továbbiakat illetően, akkor egyértelműen gimibe menj. Ott nincs "szakosodás", ellenben jó elméleti alapokkal mehetsz majd egyetemre, és közben van 3-4 éved eldönteni, mit is szeretnél kezdeni magaddal.

2015. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyebként én is gimibe gondolkodtam de azt sem tudom melyikbe!! Meg nem tudom hogy felvennének-e egy gimibe! :(
2015. szept. 24. 19:30
 3/3 anonim válasza:
Ismételni tudom az előzőt, ha nincs konkrét elképzelésed akkor gimi. És az hogy felvesznek e csak rajtad múlik még előtted az egész tanév szóval adj bele mindent és tanulj.
2015. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!