Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen magántsnulónak lenni?

Milyen magántsnulónak lenni?

Figyelt kérdés

Az orvosom mondta, hogy az állapotom miatt, most döntenem kell az iskoláról. Ő a magántanulóságot javasolta leginkább. A szüleim is az ő pártján állnak.

Minden kultúrált választ szívesen fogadok.

Ha van valaki, aki szívesen beszélne erről a témában velem, azt nagyon megköszönném. 😀

19L



2015. szept. 26. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Újabb nyafis középiskolás. Nemtudokbeilleszkedni, brühühü, depressziós vagyok...

Mondd meg az orvodsnak, kezeljen ahelyett, hogy hülyeségre vesz rá.

2015. szept. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha te úgy érzed, hogy jobb lesz, akkor legyél magántanuló. De attól még ugyanúgy be kéne menned néha, egyedül nem fogsz tudni mindent megtanulni, ha csak a szüleid nem szereznek neked mindenből magántanárt.
2015. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem mondanám, hogy nyafis lennék és nem igazán brühühüzöm.

Borderline személyiségzavart, közepes depressziós epizódott és szorongást állapítottak meg nálam. Ehez társul még a disszociatív konverziós tünetcsoport (leblokkol az egész testem, nem tudom megmozdítani semmimet és görcsrohamok törnek rám).

Napok óta a pszichiátrán vagyok, mert felerősödött bennem az önbántalmazás és az öngyilkossági késztetés.

Iskolába nem igazán voltam még idén.


Remélem, így már érthető, hogy miért mondja a doki, hogy jobb lenne, ha magántanuló lennék.

Következőkben remmélem, hogy csak normális, kérdésre válaszoló kommenteket kapok.

2015. szept. 26. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Az iskola valtja ki ezeket beloled vagy magadtol is ilyen vagy? Mert ha a suli akkor igen, legyel magantanulo de ha nem akkor talan jobb ha kozossegbe vagy, baratokra is tudsz tamaskodni es a tanulas is szazszor konyebb tanarokkal ahelyett h otthon egyedul kinlodsz a tananyaggal
2015. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és csak 19 éves korodban jött elő? Az egyetemen akarsz magántanuló lenni, vagy hol? A gimit már bizonyára befejezted.
2015. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még gimibe járok, mivel év veszte is vagyok és volt nyelvi évem is.
2015. szept. 28. 11:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Az iskola nagy szerepet játszik a lefegyásokban.
2015. szept. 28. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!