Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten hol tudok modell...

Budapesten hol tudok modell utáni rajzolást tanulni?

Figyelt kérdés

Elvégeztem a jobb agyféltekés tanfolyamot, de szívesebben rajzolnék modellről, mint fényképről.

Aki tanult ilyet, megírná, hogy hány alkalom kell hozzá, és tanfolyam keretében (tehát nem nappali sulit keresek) hol tudom elsajátítani az alapokat? Legalább annyira, hogy utána magamtól is tudjak fejlődni, ha gyakorlom.

Vagy ne is álmodjak róla, hogy meg tudom pár hét alatt tanulni, miután a művészeti sulikban gondolom évekig tanulják?



2015. okt. 8. 10:13
 1/3 bithorlo válasza:
100%
Budai Rajz Iskola. Sokmindent tanítanak. Én animációs grafikára jártam oda. 😉
2015. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánanézek.


Azoktól kérdem, akik tanultak ilyet, hogy pár alkalom elég ahhoz, hogy tudjak portrét rajzolni (modellről)?

2015. okt. 9. 06:58
 3/3 bithorlo válasza:
100%

Ha megvan a tehetség benned, akkor elég lehet, de a jó anyaghasználat elsajátítása is fontos, azt is meg kell tanulni, meg a kompozíció kialakítását is.

Én általánosban és középiskolában is művészeteket tanultam. Sajnos nem vagyok igazán tehetséges, de azok az osztálytársaim, akik azóta a művészetükből élnek is sokáig tanultak az alapokat. Sok sikert! 😊

2015. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!