Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jelenlegi (nappali, támogat...

Ha jelenlegi (nappali, támogatott) iskolámban lassan meglesz a 30 óra igazolatlan, át tudok menni más iskolába, hogy kikerüljem a kirúgást? És ha kirúgnak hogy tanulhatok tovább? Kaphatok még támogatást?

Figyelt kérdés
sport es gyogymasszor kepzes, 2 eves, egy betegseg miatt nem tudtam bejarni es nem tudom igazolni, lehet kirugnak. vgy max egy ora marad a 30ig de azt egesz evben lehetetlen lesz hogy ne kessek stb es gyuljon ossze. mit csinaljak? elore is koszonom!!!
2015. okt. 16. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom hogy off, de megkockáztatom, mert nagyon érdekel: hol tanulod ezt a sport és gyógymasszőrit? Milyen maga a képzés? Hasznosnak érzed? Részletes?


Drukkolok, hogy ne legyen belőle nagyobb gondod!

Esetleg a háziorvossal nem tudnál egyeztetni? Az enyém jó fej, ha elmesélném neki a problémámat, legalább a felét tuti leigazolná.

2015. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha betegség miatt, azt tudnod kell igazolni. vagy magadat diagnosztizáltad? ...


amúgy az igazolatlanokat átviszik a másik iskolába is.

2015. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Meta-DonBoscoba jarok, a Bikas parknal van. Mivel az elso ev az egyesitett apoloi kepzes es a masodik a masszorkepzes ezert a masszazs tanulasrol nem tudok mit mondani, de a tanari kar e az iskola felszereltsege nagyszeru, csak ajanlani tudom a felkeszultseg es a korszeruseg miatt. egyeduli kivetnivalo az, hogy ugye szki., ezert kb ugy is bannak velunk mint "iskolasokkal", nem mint "hallgatokkal" de ez szerintem megszokhato:)
2015. okt. 19. 01:33
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos az orvos nem volt partner ebben az egeszben, elmentem hozza a betegseggel, de az folytatodott igy hat otthon maradtam az eddig felirt gyoyszerekkel, de utolag mar nem tudta/akara igazolni mert nem aznap mentem el hozza amikor beteg lettem ujra, hiaba tudta hogy milyen betegsegem van.:/
2015. okt. 19. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!