Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Szabó Ervin könyvtár miben...

A Szabó Ervin könyvtár miben jobb mint egy sima egyetemi könyvtár?

Figyelt kérdés
ELTE-re járok és általában az egyetemi könyvtárba szoktam járni ami a Ferenciek terén van, de úgy tudom a Szabó Ervin könyvtárat is sok hallgató látogatja. Még nem voltam ott, jobb valamiben mint a többi könyvtár? nagyobb? vagy kényelmesebb?:D
2015. okt. 16. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Van sok szekció jó eséllyel találsz könyvet a témádban, akár idegen nyelven, amiről hamar kiderül, hogy nem lehet kikölcsönözni..:D

Amúgy nagyon szép, a modern része is de én oda vagyok a palota szekcióért, ahol tényleg betartják az emberek, hogy legyünk kussban, máshol annyira nem. Ott tudok tanulni is, viszont azok a termek pillanatok alatt megtelnek, nehéz helyet találni ZH/vizsgaidőszakban.


Amúgy ott meg lehet nyitni az EBSCO e-bookokat is, szakdogánál nekem baromira jól jött.

2015. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!