Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen pályát ajánlanátok...

Milyen pályát ajánlanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves gimnazista lány vagyok.Tavaly kitűnő tanuló voltam,és ebben az évben is reményeim szerint az leszek.Van egy felsőfokú angol és egy középfokú német nyelvvizsgám.Mindezek ellenére teljesen céltalannak érzem magam.Inkább humán beállítottságú vagyok,de a reál tantárgyakkal sem volt soha bajom.Szeretek beszélni,előadni,szeretem a társaságot,viszont a csapatmunka nem az erősségem.Sajnos van egy elég megosztó stílusom,ami sokak számára unszimpatikus,mások viszont pedig nagyon kedvelik.

Szívesen vállalnék olyan munkát,ami megköveteli azt,hogy egyik nap pl. Londonban,másik nap New York-ban kellene dolgoznom.

Nagyon köszönöm a segítségeteket!



2015. okt. 17. 12:35
 1/6 anonim válasza:
szia. ha szereted a humán tantárgyakat ott a történelem és ha már ott a töri ott a régészet:) ha utazni szeretnél ott a stewardess, divatügynök, ilyesmi.
2015. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyelvekkel sokra mész, lehetsz tolmács, akár szinkrontolmács is, utazgathatsz, főleg, ha EU-s nyelveket beszélsz. A stewardess az pincérnő, csak a felhőkben. Akinek ilyen adottságai vannak, ne menjen el gyalogolni feleslegesen, szerintem.
2015. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tolmácsolás valóban nem rossz, de ahhoz az angol és a német mellé kellene még valamilyen különlegesebb nyelv, mert ezzel a kettővel már nem olyan könnyű kitűnni.
2015. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia:) amíg olvastam az elején a jog jutott eszembe, ott sokat kell beszélni, lehetsz megosztó, es nem feltétlen kell csapatmunka, viszont utazás annyira nem jár vele...ujságiro, riporter esetleg. De ha tényleg jo tanuló vagy es szeretnél továbbtanulni, akkor szerintem menj olyanra akire lesz kereslet es nem mondjuk egy újságíró szakra(már ha van ilyen?!) aminek el mehetsz mindenféle végzettség nélkül is:)
2015. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nemzetközi tanulmányok/nemzetközi gazdálkodás szak?
2015. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
osztatlan tanárképzés?
2015. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!