Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet Matematikából...

Hogyan lehet Matematikából felmentést kérni?

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy kérjek, mert hiába tanulom meg ( külön mateknanárral is) akkor sem tudom a dolgozatokat rendesen megírni.

2015. okt. 19. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
És úgy gondolod, hogy inkább papírt kell szerezned, vagy pedig a tanulási technikádon kellene változtatnod?
2015. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A neved alapján simán megadják.

Nem baj, kell az új nemzedék a következő CHF lufihoz.

2015. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy felmérik a képességeid és, ha (nem tudom, hogy ez-e rá a kifejezés) visszamaradott vagy benne, akkor igen. De ez egyéni dolog, nem adnak csak azért, mert nehéznek találod.
2015. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
93%

Jobban jársz, ha nem kérsz felmentést.


Középiskolában már nem adják meg, ott meg nagy szívás lesz a kényelemből pofára esni..

2015. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
85%

* a kényelemből pofára esés.


Igazán lehetne egy Szerkesztés gomb itt..

2015. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
90%

Ma nem megy ez nekem.. Tehát:

Középiskolában már nem adják meg, ott meg nagy szívás lesz a kényelemből pofára esni..

2015. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tom Benko ***** válasza:
Minek? Inkább tanulj.
2015. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Középiskolában is megadják. 3 olyan osztálytársam van aki felmentett (van amelyik 6. osztály óta). 11-esek vagyunk. Három évre előre adják meg nekik, aztán felülvizsgálják.
2015. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz biztos kell valami vizsgálat. Csak úgy nem adnak. Amúgy meg sokan vannak így, mint te. Nekem is vannak ismerőseim, akik szintén járnak magántanárhoz, órákat tanulnak egy dolgozatra, de az jobb esetben is 3-as lesz. A matek nem olyan, mint pl a töri, ehhez kell egy kis érzék és érteni is kell. De ne aggódj, ez nem jelenti azt, hogy te már soha nem leszel jó matekból. Próbálj ki több féle tanulási módot, nézd meg neked melyik jön be, egyes tételeket, szabályokat ne csak bemagold! Rajzol hozzá, vagy írj példákat. És legyél kitartó! Ez a legfontosabb az egészben! A legnagyobb tudósok sem 2 perc alatt fedeztek fel valamit. Sokaknak több 10 évbe is beletelt. Lehet neked is 1-2 év lesz mire ráérzel, de hidd el megéri!
2016. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!