Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakács, Cukrász tanfolyam?

Szakács, Cukrász tanfolyam?

Figyelt kérdés

ahogy olvastam, keresett és lehet is vele pénzt keresni. A cukrászatot azt több nő csinálja mint férfi ?

vagy azért férfiak is vannak a szakmába ?

Na és a szakácsról mi a véleményetek ?

Bár engem semmi múlt nem köt ezekhez a szakmákhoz, Néha ha kedvem van egyénileg sütök, főzök itthon, mondjuk inkább nyáron volt jellemző.

Most igazából Pályaválasztás elött vagyok, de már nem mondhatnám magam diáknak, és még úgy igazán semmi nem volt ami megfogott, szakma. Mi a véleményetek a Szakács és cukrászról ?


2015. okt. 20. 11:05
 1/1 anonim válasza:

A cukrász és a szakács szakmában is jóval többen vannak férfiak mint nők, sőt szinte csak férfiak! Ez nem véletlen, kemény fizikai munka.


Èn nő vagyok és szakács akartam lenni, aztán rájöttem ez nem így van, csak szeretek sütni-főzni, kísérletezgetni.


Aztán megtetszett a cukrász szakma, de ezt csak külföldön fogom kitanulni, mivel ott nagyon jó az oktatás.


Igazad van, jól lehet vele keresni de csak KINT!

De azért keményen meg is dolgozol a pénzért :-)

2015. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!