Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek minek erdemes...

Szerintetek minek erdemes tovabbtanulnom? Iden vegzek a gimiben, epiteszmernok szerettem volna lenni de arrol lebeszeltek.

Figyelt kérdés
A matekot nagyon szeretem, faktos vagyok rajzolni es es az epuleteket. De a fizika annyira nem erdekel hogy gepesz vagy villamosmernok legyek.. A kemiat es mas termeszettudomanyokat se igazan szeretek... Epiteszmernokrol lebeszeltek mert nehez elhelyezkedni es rossz a fizetes es az sem utolso szempont. A muszaki menedzsert es a logisztikai mernokot neztem meg, barmi egyeb otlet?

2015. okt. 21. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

"Epiteszmernokrol lebeszeltek mert nehez elhelyezkedni es rossz a fizetes es az sem utolso szempont."


- És ezek közül az okosok közül hány építészmérnök volt? Illetve ha már előre látják a jövőt, hogy 4-5 év múlva hogy lehet elhelyezkedni ezzel a képzettséggel, a hétvégi lottósorsolásról nem mondanának valamit?

2015. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az osszes epiteszmernok ismerosunk vagy evekota nem talal munkat vagy 150et keres legjobb esetben. Miutan 5evig vert izzadok a bmen nem 130-140et akarok keresni... De hidd el legboldogabb lennek ha odamehetnek mert evek ota tudom hogy eztszeretnem de felelslegesen es ilyen esetben semmi ertelme
2015. okt. 21. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Aki évek óta nem talál munkát, az mire vár? És még a bölcsészek életképtelenek...


Ennyiből, amit leírtál magadról, nem sok tanácsot lehet adni. Esetleg érdemes egy személyiségtesztet csinálni.

2015. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A felvis konyvem vagy 10szer vegigolvastam de csak a kozgaz meg mernoki szakokat.. Nem tudom melyik milyen. Logiszikus milyen? Muszaki menedzsernel s lehet logisztikusnak tanulni mi a kulonbseg? Hat igazabol tanacsokat szerettem volna melyikek a jo szakok ahol nem kemeny nagyon a fizika..
2015. okt. 21. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Most az érdekel, mit dolgoznál később, nem? Akkor nem szakokból kell kiindulnod, hanem abból, mit csinálnál, aztán utána nézel, ehhez mit kell tanulnod még.
2015. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Informatikai szakokat nézegessél, ha el tudod végezni akkor nem lehet vele mellélőni. A csapból is ez folyik, meg szakmabeliként is azt látom, hogy messze a legjobban kereső szakma és hatalmas a munkaerőhiány. Mondjuk igaz, hogy nem könnyű, de nem kell betojni, olyan szak nincs, amire azt fogják mondani, hogy könnyű.
2015. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A műszaki menedzsert azt legfeljebb Msc-re ajánlom. Ha ez a vonal érdekelne, akkor Bsc-re szerintem érdemesebb egy műszaki vagy egy közgáz szakot elvégezni, és utána nyitni a másik terület felé.
2015. okt. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha neked ez tetszik, akkor csináld, nagyon rossz, amikor valami olyasmit csinálsz, ami nem is érdekel. Ha ez érdekel, akkor nagy valószínűséggel menni is fog. Az pedig nem igaz, hogy nehéz vele elhelyezkedni. Talán nem egy akkora hiányszakma mint egy informatikus, de bőven találsz vele munkát. Ha jól tudom lesz azért ilyen szilárdságtan meg szerkezettan, ahol van fizika, arra készülj fel azért.
2015. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit választottál végül. Én építész vagyok, de én is lebeszéltelek volna erről…
2022. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!