Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás alapkép...

Nemzetközi gazdálkodás alapképzés után mester msc?

Figyelt kérdés

A 4. félévben ( alapképzés aatt ) jöttem rá hogy marketingre kellett volna mennem, ugyanis sokkalta jobban érdekel a reklámpszichológia, reklámok, fogyasztáspszichológia, kérdőívek, piackutatás, stb.

A nemzetközi g.-on rengeteg az eu-s tárgy, jogi tárgyak is voltak... ezek hidegen hagynak.

Matekot szeretem.


Az nagyon hülyén néz ki, ha nemzetközi gazdálkodás Ba után csinálok egy marketing masterst?

Pénzügy mesterdiploma nem érdekel...

ami esetleg érdekelne a vezetés & szervezés ( corvinuson )


alapdiploma: BGF-ről lesz.

BGF-en csak marketing mester indul most keresztfélévben. Mindenféleképp most akarom elkezdeni a masterst, nem akarok kihagyni 1 félévet és csak ősszel kezdeni.


Mit ajánlotok?

Számvitel, pénzügy mesterképzés nem érdekel nagyon.



2015. okt. 25. 13:47
 1/1 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok a helyesírási hibákért, nem aludtam szuperül. Fáradt vagyok.


Bármilyen tanácsot, ötletet elfogadok.

2015. okt. 25. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!