Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SE-ETK-Egészségügyi gondozás...

SE-ETK-Egészségügyi gondozás és prevenció-védőnő szakirányon mik a felvételi követelmények?

Figyelt kérdés

Én nemtudom miért lett ilyen hihetetlenül szar a felvi.hu, vagy csak én nem találom, de már semmilyen szaknál nemtudom megnézni hogy mik a felvételi követelmények.


Köszönöm.



2015. okt. 26. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] megkeresed a szakot, és megnézed, ebben benne kell lennie. (de szerintem középszintű biosz/kémia érettségi kell )
2015. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt már néztem, de semmi!!!

Én nem értem miért kell ezt így elrontani :@

2015. okt. 27. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert most csak azok a szakok vannak fent, amiket keresztfélévesen indítanak. November 15-én zárul le az az időszak, utána majd visszaáll a 'rendes" azokkal a szakokkal, amiket majd 2016 szeptemberében indítanak. Amúgy, a SE honlapján nézted? Vagy másik egyetemén, ahol van ez a szak. Ugyanis sok egyetemi honlapon fent van ez az információ is
2015. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
irodalom, biosz,kémia, informatika,egészségügyi ismeretek; ezek szoktak lenni , 2-t kell választani elég középszinten is
2015. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én harmadéves vagyok és anno biosz és magyar középpel kerültem be, ami azóta sem változott. Ajánlott viszont a biológiát a középfoknál azért kicsivel jobban tudni mivel az első félévben az alkalmazott biológia és anatómia tárgyakon sokan elbuknak. Sok sikert a felvételihez :)
2016. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!