Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Élelmiszer-mérnökiről Orvosira...

Élelmiszer-mérnökiről Orvosira átmenni?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen ötlet? Sokáig orvos akartam lenni de érettségi évében sok problémám, ami miatt nem tettem emelt szintű érettségit, és az emelt szintű biológia érettségim se sikerült úgy mint szerettem volna, de bekerültem ide és első zh-im jól sikerültek, jobban mint a gimnáziumi dolgozataim, így kicsit úgy érzem, hogy többre is lennék képes. Kémiából alapokat veszünk szóval annyira nem esek ki, biológiából szintén. Szerintetek ez a váltás milyen ötlet lenne? Nem a család miatt tenném, bár sok orvos van, de vannak mérnökök és jogászok is. 18/f

2015. okt. 27. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajrá!

Tanuld azt amit szeretnél.

2015. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg! Csináld meg újra az emelt biológiát, meg ha jól tudom, kelleni fog fizika is. Azt csináld, amit szeretnél! De csak ha tényleg ezt akarod. Sok sikert!
2015. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bocsi, rosszul írtam előbb. Szóval újra a biosz emelt ÉS kémia VAGY fizika-emelt vagy közép. De ezt biztos tudod, csak elírtam az előbb :)
2015. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még mindig emelt szintű biológia ÉS emelt szintű fizika VAGY emelt szintű kémia kell hozzá, így van ez már évek óta...


Próbáld meg mindenképp, ha úgy érzed menne. De figyelj arra, hogy a félévek száma csökkent azzal, hogy belekezdtél már valamibe. Sok sikert kívánok!

2015. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a támogatást! :)
2015. okt. 30. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!