Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakközép iskolába járok 9....

Szakközép iskolába járok 9. -es vagyok. Csak szakmát szeretnék tanulni. Fotó szakon vagyok es valami Fotó vagy Lakberendező szakmát szeretnék tanulni, de ugye éretségim még nincs. Mit tegyek? Van ilyen szaksuli?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam jól a mostani sulimban.

#szakiskola #éretségi nélkűl
2015. nov. 4. 10:08
 1/1 anonim válasza:

Szia

A suli nem arra való,hogy jól érezd magad.Sajnos.Tanulj minél többet,hogy minél jobb legyen az érettségid,hogy utána felvegyenek egy szuper suliba... A szakközép nekem is szívás volt,de megcsináltam,és most felvettek oda,ahova szerettem volna,és azt tanulhatom,amit szeretnék,hogy az legyen a szakmám,amit szívesen csinálnék..igaz,én elvileg diplomás leszek két év múlva,de ha te nem akarsz diplomát,most akkor is tanulnod kell...érettségi az alap...az meg kell,hogy legyen...később bánni fogod,ha nem csinálod meg,és akkor már sokkal nehezebb lesz utólag megcsinálni...

2015. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!