Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdaságtan/politika/jog/id...

Közgazdaságtan/politika/jog/idegen nyelvek mixture?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 2 éves Idegenforgalmi Szakmenedzser képzés után a BGF-en, és jelenleg első éves hallgatóként a Corvinus Közgáz-Emberi Erőforrások szakán (levelező) nagyjából kezd körvonalazódni bennem, hogy tetszik a közgáz, de nem elemzői szinten. Ami a szenvedélyem, azok az idegen nyelvek és a biztonságpolitika (magamtól rengeteget olvasok a témában és jelentős releváns tapasztalattal rendelkezem). Viszont még mindig nem tudom mi legyek... annyi mindent tanulnék és teljesen tanácstalan vagyok. A kérdésem az lenne, hogy létezik e olyan képzés, ami megadja számomra az alap közgáz tudást, jelentős biztonságpolitikai/közpolitikai/JOGI (ugyanis az is érdekel) tudást is felszedhetek, emellett nem feltétlen lesz közszférához kötött a későbbi elhelyezkedésem. Teljesen tanácstalan vagyok és úgy érzem feleslegesen ölöm a sok pénzt egy ismételten "rossz" szakra..


Előre is köszönöm.



2015. nov. 6. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nemzetközi tanulmányok olyan helyen, ahol jogi karon tanítják.

Én a te általad leírt összes kritériumot megtaláltam ebben a szakban, az pedig külön előny, hogy nem csak melegedni érdekel a téma.

2015. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!