Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Járműfényező vagy vízvezeték...

Járműfényező vagy vízvezeték szerelő legyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg járműfényezőnek tanulok, de eredetileg vízvezeték szerelőnek akartam menni, csak erre akkor nem volt lehetőség, és most felmentem az iskola honlapjára ahol tanulok, és hát mit látok? Persze, jövőre indítanak ilyen képzést. Szóval szerintetek megérné-e jövőre átmenni vízvezeték szerelőnek? Mennyire keresett szakma? És átlagban milyen diákok jelentkeznek erre a szakra? Több kézügyesség kell, mint egy fényezőnek?

2015. nov. 7. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem cserélném le a fényezőt. Fényezni sok mindent lehet és lesz meló a fűtött műhelyben. Vízvezeték szerelés csak akkor jó amikor új házat kell csinálni, új anyagból jó körülményekkel. Az elromlottat a hidegben a pocsojában állva kellemetlen szerelgetni.
2015. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fényező leszel és tényleg jól csinálod, sokat lehet keresni.
2015. nov. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A másik szakma, amivel még szemezgetek, az a szerkezetlakatos. Arról valami vélemény?
2015. nov. 8. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!