Mostanaba ennxire divat atverni az embereket? Beiratkoztam egy esti iskolába erettsegire azt mondtak hogy diakit lehet igenyelni, igenyeltem is, de viszont ahanyszor ideglenest szeretnek kerni mindig kitalalnak valamit (nincs pecset nincs jelszo).

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne kb mennyi ido mire kikuldik a diakit meg miert mondtak hogy lehet igenyelni ha megsem adnak semmit.

2015. nov. 8. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik suliról van szó? (privátba elárulod?)

Nálunk már másfél éve nincs rendes diákigazolvány,pedig be lett fizetve.

ideiglenest meg KÖTELESSÉGE adni,mivel jogviszonyod van az iskolával,és igényeltél.

2015. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akit lehet, azt igen. Állj ki magadért és kérd erélyesebben az ideiglenest, mert így csak többet fizetsz... Muszáj adniuk, tedd szóvá, hogy panaszt teszel vagy mész a rendőrségre, bármi.

A rendes diák sajnos sokszor elég sokára érkezik meg. Pár éve nekem január környékén jött, pedig már szeptembertől diák voltam és már nyár végén igényeltem.

2015. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:

Neked van oktatási azonosító számod,azzal megtudod nézni hogy megvan-e igényelve vagy sem.

Ez volt nekem is,én felvettem a kapcsolatot a gyártóval.

2015. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!