Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány pontotok lett az 500-ból?

Hány pontotok lett az 500-ból?

Figyelt kérdés

Érettséginél/egyetemi felvételinél mennyi pontot értetek el? Felvettek? Bentmaradtatok?

Csak azért érdekel, mert rágörcsöltem arra, hogy nekem kb 420-430 pont kéne, és egyelőre jeles tanuló vagyok, de ki tudja mit hoz a jövő... Tényleg olyan nehéz sok pontot elérni?



2015. nov. 8. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
487
2015. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
asszem 422, és a mostani az 5. félév :D
2015. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

480 pontos rendszerben volt 461 pontom. Felvettek igen, el is végeztem már.

Ne görcsölj rá:P

2015. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

300körül volt, 260 volt a ponthatár, szóval felvettek, és bent is maradtam.


Nem görcsöltem rá nagyon, 270 pontra "hajtottam", mert már az is bőven elég lett volna. A legtöbb érettségi tárgy nem érdekelt, nem is tanultam rájuk, csak a fizikára, meg infóra

2015. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

392 lett, a ponthatár 280 volt, szóval..

Ez az elsőfélévem, egyelőre jól teljesítek, de nem kiabálom el, hszen mindjárt itt a vizsgaidőszak!:)

Amúgy viszonylag nehéz összeszedni 420 pontot, de egyáltalán nem lehetetlen. Szóval ne görcsölj, ha odateszed magad, akkor sima ügy.

2015. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

465 volt az államis ponthatár és 468 ponttal kerültem be.

Otthagytam 2 félév után, mert szenvedés volt az egész.

Corvinus gazdaság- és pénzügy-matematikai elemzés szak.

Amúgy nem olyan nehéz sok pontot összeszedni szerintem.

2015. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

352 pontom lett, nem görcsöltem rá, nem kellett semmi emelt, tudtam, hogy alacsony lesz a ponthatár. Bejutottam államira, 5. félévemet taposom, 6.-ra végzem el.

Menj rá a felvételi tárgyakra és minden rendben lesz! Nyugi! :)

2015. nov. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Próbálok nem izgulni, mert még van egy évem érettségiig, de én mindig is ilyen voltam... Köszi mindenkinek:) osztogattam a zöld pacsikat :D
2015. nov. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!