Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok mondani jó miskolci...

Tudtok mondani jó miskolci gimiket?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e mondani jó miskolci gimiket, nem idén, hanem jövőre jelentkeznék, mivel most kezdem a 7-diket. Olyan gimire gondoltam, ami nem olyan elit vagy hogy is fogalmazzam. Inkább úgy írom le hogy ne legyen túl sok hülye abban a suliban, de ne legyen túl sok stréber se, tehát röviden közepesen erős suli. Nem csak sima gimikre gondoltam, hanem ha van miskolcon, akkor például kéttannyelvű is szóba jöhet. Válaszokat előre is köszi.

2015. nov. 12. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
MIOK József Nádor :D
2015. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kéttan attól is függ, hogy melyik nyelvet szeretnéd tanulni. A Zrínyibe van angol meg francia is, tavaly a Hermanba volt spanyol. Ennyi kéttanról tudok.

De például van olyan is, ami nem kéttan, hanem csak simán nyelvi tagozat. Tavaly a Hermanba volt ilyen angol is és német is, a Kossuthba is van mind a kettő, meg a Diósgyőribe is szokott.

Remélem tudtam segíteni:)

2015. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudtál segíteni köszi. Amúgy angol kéttannyelvűre gondoltam.
2015. nov. 17. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!