Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? Az újságírás nem...

Mi legyek? Az újságírás nem kifizetődő, de akkor nem tudom, hogy minek tanuljak.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben az évben fogok érettségizni, ezért el kellene döntenem, hogy milyen szaon tanuljak tovább. sokáig újságíró szerettem volna lenni-sőt még mindig jó lenne-,de mindenhol azt olvastam róla, hogy nehezen találnak munkát, és ha találnak is, akkor sem elégedettek a fizetésükkel. Így elbizonytalanodtam. Magyarból készülök emeltezni, de nem tudom, hova jelentkezhetnék, mert magyar tanár nem akarok lenni. Tudtok mondani olyan szakot, ahol ha lediplomázom nagyobb eséllyel el tudok helyezkedni, mint egy újságíró?

2015. nov. 19. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj még egy nyelvet magyar mellé, külföldön nagyon jó munka az újságírás. Ha humános vagy esetleg valami pszichológia féle lenne még jó. A többi elvont bölcsész szakot hanyagold.
2015. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) ha magyar alapszakra megyek, és később továbbépzem magam, az úgy jó?
2015. nov. 20. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Magyar szakhoz kell egy nagyon jó mester vagy doktori, önmagában nem sokat ér. De hajrá ha ez èrdekel.
2015. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!