BGF, BCE, BME vagy BKF?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szaktól függ.
2015. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Általánosságban kérdezem. De egyébként gazdasági szakra irányuló.
2015. nov. 19. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Általánosságban nem lehet erre választ adni, mert önmagában hülye a kérdés. De mivel már konkretizáltad, hogy a gazdasági vonal érdekel, így egyértelműen a BGF és BCE.
2015. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Egyetértek az előttem szólókkal..

Félre ne értsd, BME-n valszeg jóval többet kellene tanulnod, mint a BCE latyak képzésein, vagy a kicsit komolyabban vehető BGF-en (bár ez is erősen szakfüggő), de ha gazdasági szakról van szól, akkor kétség kívül az utóbbi kettőn tudsz jobb kapcsolatokat kiépíteni.

2015. nov. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
BCE-n a közgazdász képzés nagyon jó, de én a BGF-et is ajánlani tudom, én most vagyok 1. éves, és nagyon szeretek ide járni, nagyon tetszik, h gyakorlatiasak az órák, KVIK-en a társaság is nagyon jó, összetartó, és bármilyen személyiség is vagy, megtalálod a hozzád hasonló embereket, baráti köröd
2015. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
BME > BCE > BGF > BKF
2015. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

BGF vagy BCE es ez a szaktol fugg :)


aztan BME GTK, vegul a BKF(MET)

2016. jan. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4-es hozzászólóval értek egyet..

BME-n jóval többet kapsz mint a másik hárman (de ezért jóval többet szopsz is), viszont mivel a magyar piac a BCE-re és a BGF-re izgul, ezért mindenki oda jelentkezik, így azokon jobb kapcsolatokat is tudsz kiépíteni..

Ha magyarországon akarsz élni, akkor egyértelműen BCE, BGF.

Ha külföldön folytatnád, akkor egyértelműen BME.

2016. jan. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyeség? :D

"Ha magyarországon akarsz élni, akkor egyértelműen BCE, BGF.

Ha külföldön folytatnád, akkor egyértelműen BME."


Nincs ilyen distinkció. Bármelyik diplomával mehetsz külföldre mesterre vagy dolgozni. Külföldön a BME nem jobb mint egy BCE vagy BGE. Elárulom, mindegyik egyformán szar külföldön. A Corvinusnak egy fokkal jobb a híre pár üzleti ranglistában benne van, de ennyi.

2016. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!