Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi tárgyfelvételek száma?

Egyetemi tárgyfelvételek száma?

Figyelt kérdés

ugye 6 vizsgaalkalom van, háromszor lehet felvenni az előadást

a kérdés: szemináriumot is háromszor, vagy csak kétszer? (ennél nincsenek vizsgák ugye)


2015. nov. 25. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanaz vonatkozik minden tárgyra, függetlenül attól, hogy előadás vagy gyakorlat. De az adott egyetemen megtalálod ezeket az információkat a TVSZ-ben / HKR-ben. Nálunk pl. eleve tök máshogy van, mint ahogy leírtad, szóval erre nincs általános szabály, intézménye válogatja.
2015. nov. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk korlátlan a tárgyfelvétel most vettem fel 8X egy tárgyat és a vizsgaalkalmak is korlátlanok annyiszor mehetünk vizsgázni ahányszor jólesik! A fentebbe említett 8X felvett tárgyamból pl egyszer sem vizsgáztam még 1X az aláírásért vettem fel utána meg azért, hogy vizsgázok, de mivel nem jutott rá idő így nem vizsgáztam belőle csak felvettem megint és megint..de most elmegyek belőle vizsgázni, ha nem sikerül felveszem megint és addig amíg nincs meg a kettes meg amíg bírom pénzzel :-)
2015. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2., megkérdezhetem, melyik ez a roppant színvonalas intézmény?
2015. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!