Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Katonai Szakképző (1) Milyen...

Katonai Szakképző (1) Milyen szigorú az egészségügyi vizsga? (2) Magas vérnyomás?

Figyelt kérdés

Idén érettségizek és katonai pályán szeretném folytatni az tanulmányaim... Utána néztem, hogy mehetek Tiszt-helyettesi suliba vagy elmehetek szerződéses katonának... Milyen szigorú az egészségügyi vizsga ? Nekem kicsit magasabb a vérnyomásom ( de gyógyszerel kezelve van ), így is kizáró ok a magas vérnyomás ? Lehet ha leadnék pár kg-t akkor normális lenne, most próbálom csökkenteni a testzsír százalékomat. Ha esetleg sikerül megoldanom ezt a problémát akkor mennyi esélyem van bejutni ? Tudom ez nem egy kérdés de ha valaki tudna írni egy rövid beszámolót, hogy hogy működnek a dolgok azt nagyon megköszönném... Tényleg ezzel szeretnék foglalkozni és tisztában vagyok mivel jár ez a hivatás...

A válaszokat előre is köszönöm... :)


2010. márc. 21. 20:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!