Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nehéz bekerülni 6+6...

Milyen nehéz bekerülni 6+6 ban a budapesti fazekasba?

Figyelt kérdés
Most 6.-os vagyok és szegeden élek, a budapesti fazekasba szeretnék 6+6 ban tovább tanúlni. Pár napja mondtam a szüleimnek hogy szeretnék oda menni de azt mondták hogy szegeden is rengeteg jó iskola van (amivel teljesen eggyet értek), és nem fogok 12 évesen kollégiumba menni. Velük talán még meg tudnám beszélni ha jól sikerűlne a teszt de nem tudom hogy nagyjából milyen nehéz lehet. A testvérem mondta hogy a fezekas az ország 1. Számú iskolája és hogy onnan szinte bárhova felvesznek. Matematika szakra gondoltam mert egy sokan mondták hogy jó a logikám és a testvérem is 1.-s korom óta magasabb szintű anyagot tanít nekem (most a 8.-osat), szóval szerintem van eséllyem a bejutásra. Válaszokat előre is köszönöm és kérem tartózkodjatok az olyan válaszoktól, hogy: Még túl fiatal vagy, tök fölösleges ilyeneken gondolkodnod.

2015. dec. 7. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valóban nagyon jó vagy matekból, akkor van esélye hogy bejutsz, nemtudom, hogy vannak-e jobb versenyeredményeid, abból azért elég sokat meg lehet tudni.
2015. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4.-ben országos 37.lettem egy versenyen de abban volt magyar is amiből nem voltam túl jó.
2015. dec. 7. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Zrínyin, vagy valami hasonlón nem voltál?
2015. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!