Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen mérnöki pályát javasoltok?

Milyen mérnöki pályát javasoltok?

Figyelt kérdés
Mert mindenképp mérnöknek szeretnék tanulni, de azt hogy milyen fajtát ,azt nem tudom. Érdekel az összes reál tantárgy. Milyen tantárgyak kellenek egy mérnöknek? Fő szempontok a fizetés, munkalehetőségek mennyisége, külföld munkavállalás

2015. dec. 8. 19:17
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Gépész : fizika, matek, gyakorlatibb dolgok, jó fizu

Mechatronika : fizika, matek, infó, jó fizu

Energetika : fizika és matek

Villamosmérnök : fizika matek infó jó fizu

Informatikus : infó matek és kicsit nehezebb elhelyezkedés

Építész és építő : fizika főleg, meg gyakorlati tárgyak, kevesebb fizu és nehezebb elhelyezkedés


Ha érdekel menj fel a kinézett egyetemek oldalára (bme)

2015. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,nézegettem már a BME-t de még dönteni nem tudtam
2015. dec. 8. 21:07
 3/5 EagleHUN ***** válasza:
"Energetika : fizika és matek " + jó fizu
2015. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az Óbudai Egyetem honlapját is. Ott is jó sok fajta mérnöki szak van az első által felsoroltakon túl is.
2015. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Informatikus : infó matek és kicsit nehezebb elhelyezkedés" viszont elég jó fizu!
2016. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!