Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a következő...

Martin12345678910 kérdése:

Mit gondoltok a következő iskolákról (Zalaegerszeg) : Deák Ferenc, Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály szakképző iskolákról?

Figyelt kérdés
8. Osztályos vagyok,az átlagom 3. Felvesznek ilyen átlaggal ezekbe az iskolákba? Ha valaki járt az egyik ha,tudna mesélni róla?

2015. dec. 13. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem fel fognak venni.

Milyen szakra jelentkeztél?

Ezek közül amúgy a Munkácsy a legjobb ;)

2015. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat,gépészetremi is a Munkácsy-t választanánk. hát úgy tervezzük hogy gépészetre jelentkezünk a szakiskolai részére, és onnét mennék majd éretségizni a szakközép részére amit most szakgimnáziumnak neveznek.

És lenne a kettő között különbség hogy ha a szakiskolai részével kezdem,majd leérettségizek,vagy egész végig a szakközepre megyek majd onnét érettségi?

2015. dec. 14. 16:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha valamit akarsz magaddal kezdeni akkor Zegen a középsulik sorrendje. Zrínyi, Csány, Kölcsey. A többi középsuli Egerszegen csak egy hulladék és nem készít fel a továbbtanulásra. Hidd el később majd megérted, de most ne azt nézd, hogy hova könnyű bejutni.
2015. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én Ganzos voltam, egyáltalán nem ajánlom, süllyedőben van és a legjobb tanárok is mind átmentek a Csányba tanítani. Tüske, Nagyné Tóth, Mészáros, a fenti válaszolónak igaza van. Érdemesebb egy jobb középsulit megpályázni, utána ha nem megy lehet váltani bármikor.
2015. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, csak 2 baj van..

Az egyik az hogy nem vennének fel, a másik meg ha fel is vennének, amit nem fognak,nem bírnám :/

2015. dec. 15. 21:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél érettségizni, akkor mindenképpen a szakközépiskolai részt ajánlom, mert nem lenne értelme a szakiskolai résszel kezdeni.
2015. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen,elvégzem a szakközepet, érettségi, egy szakma, és végül a teknikusi
2015. dec. 16. 22:20
 8/15 anonim ***** válasza:
Na, így okés :D
2015. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. dec. 17. 22:56
 10/15 anonim válasza:
Végül hova mentél? :)
2017. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!