Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen átlaggal lehet bekerüln...

Milyen átlaggal lehet bekerülni a Kecskeméti Bolyai Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Én sokáig színötös voltam, de így nyolcadikra a tanáraim eldöntötték, hogy nem leszek az. (Pedig igazából sokat tanulok és értem is mit tanulok, nem úgy magolok, mint sokan) Mindegy, szóval most töriből, matematikából, kémiából és angolból vagyok 4-es, a többi 5. Így van esélyem a Bolyaira?

2015. dec. 14. 18:37
 1/4 anonim válasza:
Milyen tagozatra?
2015. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Angol emelt vagy spanyol-magyar :)

Tudom, hogy az angolom 4-es, és lehet, hogy nem hiszitek el, de az angoltanár szívat engem (3-ast ad füzetvezetésre, mikor előtte színötös voltam magából a nyelvből..) és az osztályból amúgy én vagyok a legjobb.. szóval az angol írásbelin/szóbelin majd max. jobban kell teljesítenem

2015. dec. 20. 21:33
 3/4 anonim válasza:

Angolra szerintem jó átlag kell,spanyolra könnyebben fölvesznek

De szerintem ezekkel a jegyekkel nem kell aggódnod,mindkettőre jó lesz

2015. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. dec. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!