Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakváltás során mi történik...

Szakváltás során mi történik a bukott kreditekkel? Ha azokat nem ismertetem el, akkor semmisnek veszik, vagy ugyanúgy újra fel kell vennem később?

Figyelt kérdés
A bukott tárgy nem követelmény az új szakon, nincs benne a tanegységlistában.
2015. dec. 16. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég zavaros, amit írtál. Mi az, hogy bukott kredit? Ha teljesítesz egy tárgyat, akkor megkapod érte a kreditet, ha nem, akkor nem. Ha nem teljesíted, akkor nincs mit elismertetni.
2015. dec. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az új szakomon lehet ebből problémám, mert a régin volt egy bukott kredites tárgyam, de azt később nem vettem fel újra?
2015. dec. 16. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mi is a kérdés.


Elbuksz egy tárgyat, vagyis bukod a kreditjeit - van ilyen. Ha nem kötelező tárgy, akkor szabad döntésed, felveszed-e újra, senki nem kötelez rá.


Bukott tárgyakat nem lehet elfogadtatni, mondjuk szerintem ez evidens, mert akkor mit is fogadtatnál el? Senkit nem érdekel, mit buktál egy előző képzésben.


Mi az, amin jelenleg aggódsz?

2015. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pl. azon, hogy utólag ne akarjanak velem megfizettetni valamit
2015. dec. 16. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megnézni a szabályzatokat, amik a fizetési kötelezettségeket szabályozzák. Ha fizetni kell a bukott kreditekért, akkor fizetni kell, és kész. Ha újrafelvételért kell fizetni, akkor nyilván csak újrafelvétel esetén kell. Olyan nincs, hogy random tételeket rónak ki rád csak úgy, ezt nem is értem, mi alapján gondolod.
2015. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!