Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik OKJ-s bizonyítványt...

Létezik OKJ-s bizonyítványt adó, gyorsan lezavart takarító tanfolyam Budapesten?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor ki indít, és hol?


A nappalin induló ilyen képzésekből horror ideig tartóak vannak csak, ezért nem államilag finanszírozott képzések között keresek. Csak 6 hónapig elhúzott képzéseket találtam, és két darab 4 hónapig tartót. Abból az egyik február végén indít, szóval ha januárban akarnék kezdeni, akkor ugyanott vagyok, mintha 6 hónaposra neveznék. A másik 4 hónapig tartót a Közlekedési Dolgozók Szakszervezeteinek Szövetsége szervezi, és én nem vagyok sem szakszervezeti tag, sem náluk nem dolgozom, így nem tudom, hogy jelentkezhetnék-e erre a tanfolyamra.


Szóval valami maximum 4 hónapig tartó (de inkább 3, vagy annál is kevesebb), OKJ-s bizonyítványt is adó takarítói képzést keresek Budapesten, amit felőlem akár holnapután el tudnék kezdeni. A képzési napok mindegyek, szuperintenzív is lehet, csak ne húzzák fél évig.

Van ilyen? Linket is adjatok, légyszi. Köszi szépen.



#Budapest #OKJ #takarító #nem nappali de szuperintenzív #sürge #bizi kell mielőbb
2015. dec. 16. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
létezik takarító tanfolyam és ha már budapesti vagy nagyon előnyben van, mert ott van minden szinte...
2015. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!