Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsen a Babits Mihályba...

Pécsen a Babits Mihályba felvesznek 4,4-es átlaggal?

Figyelt kérdés

Tisztára görcsölök rajta. egyre több négyesem jön, állandóan a sírás kerülget mert nem tudok a saját elvárásaimnak megfelelni. Már ötödik óta a Babitsba szeretnék menni, félek, hogy nem fog sikerülni és nem vesznek fel.

14/L


2015. dec. 16. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak hitegetni, de azt kell mondjam, hogy nem lehetetlen bekerülni, csak arra figyelj oda, hogy az írásbelidnek és a szóbelidnek is nagyon rendben kell lenniük ehhez.

A testvérem azon bukta el, hogy fel vegyék a Babitsba (4,7-es átlaggal), hogy rettenetes írásbelit írt, a szóbelinek pedig csak a felén vett részt, szóval ha ebből indulunk ki, akkor még nincs semmi veszve.


Milyen tagozatra akarsz menni?

2015. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eléggé függ attól,hogy melyik általánosban érted ezt el. Persze, gyengébb általánosból is lehet jól teljesíteni a központin, csak nem ez a tapasztalat.

Engem 4,2-es átlaggal vettek fel, 80 pontos központival és nagyon jó szóbelivel.

A legtöbb nem a jegyeken múlik.

2015. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
erős általánosba járok. németre szeretnék menni.
2015. dec. 18. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyikbe jársz?
2015. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok
2016. jan. 2. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Erős általános alatt 1-es gyak és Jókai szintre gondoltam, nem a pellérdi általános iskolára..
2016. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van pellérdi ismerősöm, és okosnak mondható, valamint én is vidéki vagyok és simán megállom a helyemet egy erős gimibe, szóval ez nem ettől függ szerintem.
2016. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Nem is azt mondtam, hogy nem fogja megállni a helyét, hanem, hogy más egy vidéki általánosban a 4,2 és más az 1-es gyakban. Valamint, hogy aki ezekbe a nehezebb iskolákba járt, az VALÓSZÍNÜLEG jobb központit fog írni.

Nem szidtam én itt senkit se, amiért nem Jókais/gyakos volt...

Hozzáteszem, én is pellérdi vagyok/voltam.

2016. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!