Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8. osztályos vagyok,4,4-es...

8. osztályos vagyok,4,4-es átlaggal. Szigetszentmiklóson lakok! Tudnátok nekem ajánlani valami gimnáziumot amiben van esélyem?

Figyelt kérdés

2015. dec. 26. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Batthyány Kázmér Gimnázium, ez kb. 4,4-es átlaggal tökéletes :D Bár gondolom, ezt célzod meg elsőnek :D

Esetleg Budapesten ajánlhatnám a Teleki Blanka Gimnáziumot, a II. Rákóczit, József Attila Gimnáziumot vagy a Kölcsey Ferenc Gimnáziumot.

2015. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát a Battyhiányban semmiképpen nem szeretnék menni. Elsőnek szerintem vagy a Jedlik Ányos Gimnázium természettudomány szakát vagy a Trefortot szeretném megjelölni,de nem tudom mennyi esélyem lenne oda.
2015. dec. 28. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Melyik Trefortra gondolsz?

A 8. kerületiben csak hatosztályos van. Oda sajnos nem tudsz 8. után jelentkezni :(

Ha a szakközépre, akkor oda van bőven még esélyed :D

A Jedlik amúgy egész jó :D

Megnézted, amiket küldtem?

2015. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az Eltének a GYakorlóiskolája Trefort Ágoston Gimnázium!
2015. dec. 30. 22:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg! Köszönöm! A II. Rákoczit és a Kölcseyt be is fogom írni valószínüleg,de még a szüleimmel is beszélek róluk
2015. dec. 30. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Rendben :)

Akkor mondom, a Trefortba csak hatodik után tudtál volna jelentkezni sajnos :( Ott csak hatosztályos tagozat van.

2015. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dunaharaszti Baktay.
2016. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!