Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek bekerülök a pécsi...

Szerintetek bekerülök a pécsi Nagy Lajos gimibe? (6 osztályosba)

Figyelt kérdés
elég jó tanuló vagyok,a tavlyi bizimben egy négyes volt,a többi ötös(a négyes természet ismeretből,de idén már az is jobban megy),idén van két osztályfőnökim,de egyáltalán nem jellemző,hogy "rosszgyerek" típus lennék.Abszolút vallásos vagyok,elsőáldozó és rendszeresen(minden vasárnap)járunk misére. Elkezdtem kitölteni az előző évek felvételieit,a magyar nagyon jól ment,szinte teljesen hibátlan lett mindhárom feladatsor amit kitöltöttem,a matek viszon nem ment olyan jól,pedig alapvetően jó matekos vagyok:(.Légyszi írjatok tapasztalatokat,ha gondoljátok priviben is írhatjátok,és ha ti már bekerültetek,leírhanátok,hogy mire érdemes figyelni szóbelin és írásbelin,mit csinálnátok másként(felvételi),stb.Nagyon köszi előre mindenkinek!

2015. dec. 27. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos bekerülsz, mert gyerekhiány van. Ha nem megy a matek, akkor most gyúrj rá arra, de szerintem nem kell aggódnod.

Jó suli a Lajos,jól választottál.

2015. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel. Még van kb. 3 és fél (kicsit több) heted rá, hogy ami még nem megy a matekban, azt kicsit gyakorolgasd. Hajrá! :)

Amúgy szerintem fel fognak venni. Csak a matekra gyúrj rá, és ami még egy picit a magyarban nem megy, azt is nézd át.


SOk sikert!

2015. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnyugtattatok:)Jöhetnek még válaszok!
2015. dec. 27. 17:11
 4/4 anonim válasza:
Végül felvettek?
2016. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!