Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tehetnék hogy műsorvezető...

Mit tehetnék hogy műsorvezető lehessek?

Figyelt kérdés

Na szóval :13 éves vagyok (7.es)azért gondoltam erre mert :

-rengeteget beszélek és csak mondom és mondom

-viszonylag okos vagyok(ha jobban összeszedném magam lehetnék nagyon jó tanuló)

-Jól kommunikálok az emberekkel

-"szépen"beszélek


Higy érhetnéme ezt az álmot el?

Tudom hogy minden 4. Ember ez akar lenni de nekem ez tetszik.milyen suliba menjek 8. Után? És az után? Ne nézzetek hülyénwk de hogyan működik ez a bejutás a tv-be? Köszi a válaszokat :)



2015. dec. 30. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Ohh drága gyermekem.

Ez aranyos volt.

2015. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na így kell összetörni egy gyerek álmait "kesves" első válaszoló!! És én komolyan gondoltam .már segítséget sem lehet kérni? 😞😔😣😫
2015. dec. 30. 18:49
 3/11 Bella131313 válasza:
48%
Szia. Egyszerűen csak ne ébredj fel az álomból. Mert ha felébredsz észre veszed h milyen világ is a mai..
2015. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem értem.na mindegy.
2015. dec. 30. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Keress egy pénzes rokont akinek vannak összeköttetései a médiavilággal. És ezáltal te is majdan médiaprosti lehetsz a kereskedelmi TV-ken ahol kapod a jó kis pénzt és valami szép nőt csinálnak belőled, hogy legyél jó műsorvezető. Ha meg nincs pénzes rokonod menj el a városi TV-hez vagy a legközelebbi TV-hez ott meg aztán hátha bevesznek, hogy kérdezősködj a városi nagymenőkről. Remélem segíthettem, ja meg keress valami ilyesmi kurzust. Ilyen műsorvezetőset.
2015. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi .eddig ez a legjobb válasz.szóval az a lényeg hogy kapjak a tv-nél állást és legyek egyre sikeresebb :) majd megpróbálom bár én ink valami bemondónő vagy pl.egy perc és nyersz műsorvezető lennék :) azt mondják a műsorvezetők jól keresnek
2015. dec. 30. 19:10
 7/11 anonim ***** válasza:
A TV2-nek van ilyen akadémiája ahol lehet tanulni ilyet érettségi után, ott vannak a Tv2-nél a gyakorlatok és ha nagyon jó vagy és szerencsés akkor akár bekerülhetsz oda is :)
2016. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a normális választ :) de tényleg kösziii ;)
2016. jan. 1. 21:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%-os a válaszom oszt közbe trollkodásnak szántam :D
2016. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ez marha jó :"D
2016. jan. 3. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!