Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most végzek 1 szakmunkás...

Most végzek 1 szakmunkás suliban 5 évet tanult és leszeretnék érettségizni lehetőleg Pest megyében nappali szakon 2 év alatt! Tudtok sulit ajánlani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 21:49
 1/10 anonim válasza:

Nappali tagozaton nem hinném. Maximum levelezőn, vagy estin.

Ha négy éved van még érettségiig, akkor levelezőn le tudsz tenni, két évet egy év alatt..DE ha már csak kettő, akkor folytathatod nappalin is, ha nem volt kimaradásod..bár estin,vagy levelezőn értelmesebb lenne...

2010. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 czibles ***** válasza:
tudtommal csak estin van ilyen gyorsitott képzés.
2010. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

jaj 1. vagyok..bocsi kimaradt a suli:)

Bókay János Humán Gimnázim

2010. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

kérdések érthetetlen. állítod, h most fogsz végezni egy szakmunkás suliban, ergo 12. osztályba jársz és 18-19 éves vagy. neked most kell (kéne) leérettségizned.

ennyit kikalkuláltam. a többit nem.


nappali szak? 2 éven át? érettségi? semmi közük sincs egymáshoz !!! esetleg nem egy egyetemre szeretnél menni egy alapképzésre? ( neharagudj, nem bántásból mondom de kizárt dolognak érzem, hogy felvegyenek bármilyen felsőoktatási intézménybe a helyesírásod és az eddigi végzettséged után. ha meg szakiba jártál, miért akarsz menni főiskolára/egyetemre? elvileg van egy tanult szakmád és hát nem ez volt a cél (?))

2010. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
utolsó vagyok megint... bocs, ha félreértettem a kérdésed, de ha igen akkor valaki világosítson már föl légyszí ! :)
2010. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
72%

Az utolsonak szeretném üzenni,hogy elmész te a p.-àba.

Mit kell a màsikat b.-ogatni,barom arcu.Szeretne leéretségizni,szakmunkàs utàn.Mi van ebböl,akkora nagy probléma,lehet elötte nem igy gondolta,vagy épp nem vették fel gimnàziumba,szakközép iskolàba.Te meg itt vered a nyàlad.Mit képzelsz te magadrol???

Ha kritizàlni,mintsem,hogy segitökészen vàlaszolj a màsiknak,menj az anyàdba,és sértegesd azt.


Dabason a gimnàziumba kérdezz utànna,ott lehet hogy el tudnàl menni nappali tagozatra.

És ugy tudom,hogy a 9-10. osztàlyt nem jàratjàk veled ujra.

2010. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

utsónak: megsértettem az illetőt? szerintem nem. egy csöppetnyi lenézés se volt a válaszomban, szimplán rosszul értelmeztem a kérdést, én voltam EZZEL kapcsolatban a hülye.

Írtam, hogy baj, ha leérettségizik? Nem. Csak azt írtam, hogy valszeg nem veszik fel sehova, következtetve abból, hogy rosszul értelmeztem az egészet. Eszembe se jutott kigúnyolni, illetve lenézni a kérdezőt.

Úgylátom, neked is problémáid vannak a szövegértelmezéssel ...

2010. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Neked akkor nem csak a szöveg értéssel van gondod,hanem a fogalmazàssal is.Te irtad,hogy nem az volt a célja,hogy legyen egy szakmàja,és lenézö voltàl.
2010. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
figy, azért írtam, hogy nem az lett volna a célja, hogy legyen egy tanult szakmája (?), mert nem láttam összefüggést, hogy miért van értelme egyetemre/főiskolára mennie ha van egy szakmája is. (mivel teljesen félreértettem a kérdést, azért hittem ezt) az érettségi letételét megse kérdőjeleztem, manapság az már annyira alap.
2010. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tipikus magyar mentalitás. Az egymás szidása, anyázása az megy.


Esti tagozaton letudod tenni az érettségit.

2012. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!