Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mihez kezdjek érettségi után?...

Mihez kezdjek érettségi után? Milyen szakra mehetnék tovább?

Figyelt kérdés

Leginkább képzőművészet érdekel, de sajnos az elmúlt időben nem fordítottam elég időt rá..és hát lássuk be, hogy nem vagyok a legjobb benne.

Humán beállítottságú vagyok amúgy. Gondolkodtam magyar alapszakon is meg kommunikáción.

Jelen pillanatban annyira butának érzem magam. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. 1 hónap múlva legkésőbb már tudnom kellene. Kérlek segítsetek :( bármily módon. Köszönöm előre is a segítséget/válaszokat.



2016. jan. 2. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég kevés amit leírtál magadról. Itt vannak a magyarországi egyetemek, főiskolák, nézegesd milyen képzéseket indítanak és válasz belőlük, ami közelebb áll hozzád.

[link]


Ha valamelyiket nem tudod, kérdezd meg itt. Ha humán beállítottságú vagy mérnöknek ne menjél, meg a természettudományi szakok is kilőve.

2016. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Virágkötő
2016. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!