Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti tagozatos iskoláról...

Esti tagozatos iskoláról tudnátok nekem véleményt mondani? Gödöllői Török Ignác Gimnázium esti tagozata?

Figyelt kérdés
Jelenleg humán tagozatos gimnáziumba járok, 11. osztályba. Az esti tagozattal kapcsolatban rengeteg kérdésem lenne (természetesen itt is olvasgattam már erről, de pár kérdésem így is megválaszolatlan maradt.) Lényegében arra lennék kíváncsi, hogy ha félévtől esti tagozatra járnék, az rontana-e a jelenlegi jó átlagomon. Persze tudom, hogy a Török Ignác erős iskola, de az esti részéről nincsenek információim. Valakinek személyes tapasztalat? Tovább tanulás szempontjából hátrányt jelent esti tagozatra járni? Valamint idén szerettem volna előrehozott angol érettségit tenni. Ez lehetséges esti tagozatról is?

2016. jan. 4. 07:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Félévkor nem lehet átmenni
2017. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!