Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes tanulni?

Milyen szakmát érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

20-as éveim végén járó nő vagyok. Van egy bölcsészdiplomám, amivel nem sok mindent tudok kezdeni.


Ha azt mondom, hogy van két évem, amit még tanulásra tudok szánni, és bármit megtanulok, akkor milyen szakmát javasolnátok, amivel biztosan el tudok majd helyezkedni?



2016. jan. 4. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte semmit nem írsz magadról, így nehéz segíteni. Sőt, lehetetlen.
2016. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem írtam semmit. Bármit ajánlhattok, ami tényleg kelendő. Annyit figyelembe véve, hogy nő vagyok.
2016. jan. 13. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát javasoljak olyat, amiről aztán kiderül, hogy nem tudod csinálni, nem is érdekel, és újra felsülnél egy papírral?
2016. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb tanácsot lehet adni, ha tudom, milyen formában dolgozna az illető, mi érdekli, mik az erősségei, esetleg milyen a mostani végzettsége, abba miért kezdett bele stb. Olyan ember nincs, aki bármilyen szakmát képes kitanulni.

De teszek egy próbát: ápoló.

2016. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

fogtechnikus, fogászati asszisztens, dentálhigiénikus.


Ezekkel, ha a tanulóéveid alatt maximális szorgalommal állsz hozzá a dolgokhoz és megfelelő gyakorlatra teszel szert, akkor országszerte elég jó esélyeid lehetnek.

2016. jan. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!