Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdkel az informatika, azon...

Érdkel az informatika, azon belül a programozás. Programozó szívesen lennék. Hova érdemes jelentkezni egyetemre?

Figyelt kérdés
11-edikes vagyok.

2016. jan. 6. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan programozó akarsz lenni ahhoz nem muszáj egyetemre menni. Ezt tudni kell. Egyébként meg BME mérnökinfót ajánlom.
2016. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, csak elég kis eséllyel vesznek fel egy céghez bemondásra, ha csak otthon, hobbiból programoztál. Még ha egyébként tényleg nagyon jó vagy, nem csak egy "önjelölt programozó". A diploma sem garancia a tudásra, de a munkakeresést erősen megkönnyíti.
2016. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja, én pedig az ELTE proginfót ajánlom, ha már szóba jött :)
2016. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!
2016. jan. 7. 23:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlen mondanám az ELTÉ-t. Inkább SZTE-t választanám. AZ ELTE nagyon erősen elmélet orientált. AZ SZTE azért kicsivel gyakorlatiasabb, de még így is szar az oktatás egyetemeken. A legtöbb amit tanulsz nem ad gyakorlati tudást.
2016. jan. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok, pont ezért mondtam neki, hogy ahhoz, hogy programozó legyen nem is muszáj egyetemre menni. Abban meg igaza van a másodiknak, hogy ha nincs róla egyetemi papírja akkor nehezebb elhelyezkedni vele még ha tud is programozni.


Ilyen hülyeséget, hogy ELTE meg SZTE meg ne mondjatok neki, mert BME-VIK.

2016. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, mert a BME-VIK-en kívül az összes informatikai diploma értéktelen, ugye?
2016. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem értéktelen a többi sem, (néhány azért igen) csak a BME-s a legjobb.
2016. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

És ezt feltételezem egy BME-s mondja...


Azért ez is érdekes:

[link]


Felvettek számában a BME vezet, de oktatói kiválóság terén már a vidéki egyetemek kerültek az élre.

2016. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De mégis a BME-s diploma a legkeresettebb.
2016. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!