Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet még belőlem táncos?

Lehet még belőlem táncos?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, játszom gitáron, néptáncoltam 1-2 évig. SZeretnék színpadi táncos-énekes lenni (a hangom ugyan egyelőre kicsit hamiskás, de szerintem kevés képzéssel egész jó átlag ének hang hozható ki belőle) esetleg broadway táncos. Bár mindig is vonzott a színpad eddig nem volt lehetőségem megtanulni ami ehhez kell, és arra vagyok kíváncsi, vajon 18 évesen (akkor költözhetek el otthonról) már késő elkezdeni ezeket? Lehetek még profi táncos?
2008. szept. 16. 16:51
 1/3 anonim válasza:
Szia. Lehet belőled profi táncos, ha alázattal tanulsz és dolgozol ezért a célért. Minden ember táncos, valakinek van tehetsége, érzéke hozzá, valakinek sok évi tanulás és kitartás szükséges ehhez. Még fiatal vagy. Van ismerősöm, aki 20 évesen kezdett el táncolni, addig kosarazott. Ma elismert nemzetközi kurzusokra hívják, jazz-táncot tanít és koreografál. Igaz, amerikai. Keményen kell dolgoznod ehhez. Sok sikert kívánok a célod eléréséhez!
2008. szept. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. szept. 28. 19:16
 3/3 anonim válasza:
én 14 éves vagyok, és 8 éve néptáncolok. Lehetsz profi táncos ha minden erőddel arra törekszel, :) szerintem menni fog.
2008. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!