Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Debreceni Egyetemen tanulok....

A Debreceni Egyetemen tanulok. Úgy döntöttem, jelentkezek ebben az évben máshova is. Hogyha felvesznek, akkor megszüntetheti-e a jelenlegi egyetem a tanulmányi jogviszonyom?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben kezdtem el tanulni a Debreceni Egyetemen. A tanulás itt is megy, és nincs is különösebb bajom az egyetemmel, de Pesten szerettem volna tanulni. Most úgy döntöttem, jelentkezek Pestre ugyanarra a szakra, amit most tanulok csak más egyetemre.


A kérdésem az lenne, hogyha felvesznek, de mégsem akarom a mostanit itt hagyni, az befolyásolja a hallgatói jogviszonyom? Pl. a jelentkezésnél a felsőoktatási tanulmányoknál beírtam a jelenlegi szakom és hogy 2 támogatott félévet vettem igénybe. Hogyha nem iratkozom be a másik egyetemre, és innen se iratkozok ki, akkor az Egyetem megszüntetheti-e a hallgatói jogviszonyom vagy akármilyen következményekkel jár-e az eljárás, hogyha jelentkezem máshova?



2016. jan. 9. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!