Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most 9. es vagyok egy erőss...

Most 9. es vagyok egy erőss gimiben, és át szeretnék menni egy másik szakközép iskolába szeptembertől, hogyan zajlik ez?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki megkérdezné, nem akartam gimibe járni, de úgy voltam vele, hogy azért mégis megpróbálom. Viszont ahol most vagyok iskola az nagyon nem jött be, és az eredméyeim sem jók.

Év közben nem szeretnék iskolát váltani, hanem majd csak szeptembertől.

A 9.et szerintem újra kell járnom, hiszen szakközépbe mennék át.

Hogyan zajlik ez? Valamint, mivel az iskola kér központit azt újra kell írnom vagy sem?

Köszönöm előre is a válaszokat:)



2016. jan. 11. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem kell megismételned a 9.-et, de különbözeti vizsgát kell tenned, azt majd megmondják melyik tárgyakból. Ezzel nem akarok hülyeséget mondani, nálunk így volt, most 12-es vagyok, de az alattunk levő évfolyamnál már vannak dolgok amik elütnek a miénktől a törvény miatt. Be kell menni a szüleiddel abba az iskolába, ahova szeretnél átmenni és az igazgatóval beszélni. Mi kell, hogy átvegyenek, mi hogy zajlik stb. Az a legbiztosabb, a kérdezés semmibe nem kerül, de az igazgatótól fogod a lehető legpontosabb válaszokat kapni.
2016. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az jó lenne, ha nem kéne ismételnem:)Köszönöm^^
2016. jan. 12. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!