Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a KRE-BTK -ról?

Mi a véleményetek a KRE-BTK -ról?

Figyelt kérdés

Jövőre oda szeretnék járni.

Az érdekelne, hogy mekkora a jelentőssége annak hogy református iskola.

Milyenek a tanárok ?



2016. jan. 12. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben nem nyilvánul meg, hogy református. Annyi, hogy túl kell élned egy egyházismeret nevezetű tárgyat. :) Ha meglátod, milyen kinézetű egyedek járnak ide, egyből elfelejted, hogy egyházi.. :D
2016. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak egyházi témájú tevékenységek, de ezek nem kötelezők. Az évnyitó is templomban van, de oda sem kötelező menni. Az egyházismeretről sokan panaszkodnak, de azért túl lehet élni. Én szeretek oda járni, a tanárok nagyon rendesek, persze nem ismerem mindet. Attól függ, hogy te mit vársz az iskolától. Ha nem szereted a versenyistállót, hogy csak egy kód vagy a tömegben, hanem inkább emberségesebb, családiasabb környezetre vágysz, akkor jó helyen jársz. Sokan vannak itt akik előtte jobb nevű egyetemre jártak és csalódtak benne.
2016. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Attól nem kell tartani, hogy túlságosan vallásos, bigott vagy ilyesmi lenne. Viszont nem egy élvonalbeli egyetem, nem kiemelkedőek az oktatói, nincsenek komoly nemzetközi kapcsolataik, kutatási nagyprojektjeik. Előnye ugyanakkor, hogy nem túl nehéz elvégezni.
2016. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem. Eddig szinpatikusnak tűnik. Köszönöm a válaszokat ! :)
2016. jan. 13. 19:19
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
#3 te károlis vagy/voltál, vagy tapasztalat nélkül mondod, hogy könnyű elvégezni? :)
2016. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én oda jártam pár éve,igaza van a 3. válaszolónak
2016. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért kedveseim, ez igen szak függő, hogy mennyire könnyű, vagy nehéz.


A kérdésre a válasz: Egyházismeret tágy van, ezen kívül semmiben nem nyilvánul meg. :)

2016. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha igaza van annak a hozzászólónak aki azt írja, hogy "nem egy élvonalbeli egyetem, nem kiemelkedőek az oktatói" akkor én nem ajánlanám, főleg ha annak a hozzászólónak is igaza van, aki azt irja családias, nem egy vagy a sok közül.Az ott végzetteket is ez alapján ítélik majd meg szakmailag, mert gondolom a szakmai is tudja ezt.
2016. aug. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
családias = egy előadáson nem 200 vannak hanem ötvenen,szóval jobban szívsz vizsgakor ha nem jártál be,mert megjegyzik az arcokat :)))
2016. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez a családias ezért is bűzlik!

Másik, tényleg oda kell figyelni a kritikákra, mert egyik ismerősöm azt gondolta vele nem történhet meg az ami mással, de megtörtént.

2016. aug. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!