Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Budapesti...

Mi a véleményetek a Budapesti Osztrák Iskolaról? (Tanárok, diákok, közösség) szemelyes tapasztalatok édekelnének inkább.

Figyelt kérdés

2016. jan. 17. 17:13
 1/3 anonim válasza:
Csak ajánlani tudom, az alsós tanárok nagyon kedvesek. A felsősök is többnyire, de természetesen, mint minden suliban, itt is van egy pár nem túl jófej tanár.Most hetedikbe járok és még sosem gondoltam arra, hogy megbántam, hogy ebbe az iskolába járok. A közösség is nagyon szimpatikus, a felsősök oda figyelnek az alsósokra, kedvesek velük.Nem csak évfolyam/osztályokon belül barátkoznak a diákok egymással, az alsóbb vagy felsőbb évesekkel is jóban vannak/vagyunk. 8.ban még a német felsőfokú nyelv viszgát is le lehet rakni. Remélem tudtam segíteni. :)
2016. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A gimnázium nagyon klassz! Jó fejek a tanárok, és a diákok is! Az oktatás kemény, de az biztos, hogy itt mindent megtanulsz! ( Főleg a németet!)
2016. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. márc. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!