Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen a pszichológiai alkalmassági miből áll?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
én a katonairól beszélhetek. bár már nem emlékszem pontosan: van egy beszélgetés egy pszichológussal, ilyen általános dolgok, csak megfigyel téged, hogy mennyire vagy határozott, talpraesett stb. bár én egy hárpiát fogtam ki. aztán van egy 300 kérdésből álló teszt gép előtt. mindenféle kérdések a veled kapcsolatban, van olyan is amelyik később többször is előbukkan, csak máshogy megfogalmazva. volt még nekünk ilyen emlékezet, vagy fogalmam sincs minek nevezzem teszt. egy kis világító kütyü előtt voltunk és ahogy felvillantak a fények, azt nekünk reprodukálnunk kellett a gombok nyomogatásával. ja igen, írni kellett egy motivációs levelet is, meg iq teszt is volt. visszagondolva jó sok minden + ugye az eü vizsgálatok. élménynek jó volt :)
2016. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

gondolom a nem sok különbség lehet akkor a kettő között

nagyon köszönöm!! :)

2016. jan. 22. 22:15
 3/3 anonim válasza:
Rendészetin ugyanígy van iq-, figyelem teszt és 300 kérdéses kérdőív. Kijavítják a teszteket a figyelem és iq tesztnek el kell érnie egy bizonyos pontot a 300 kérdéses cuccról meg egy képet kapnak a személyiségedről és ha nem tetszik nekik akkor basztatnak, sokan megbuknak de meglehet csinálni.
2016. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!