Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gábor Dénes Főiskola (GDF)...

Gábor Dénes Főiskola (GDF) vélemények 2015-2016-ban?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri oda továbbmenni gimnázium után? Mennyire jó a suli? El lehet helyezkedni az ott szerzett diplomával (mérnökinfó például)?

2016. jan. 22. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 40 éves vagy szakmai gyakorlattal és csak egy papír kell, akkor kiváló. Minden más esetben felejtős
2016. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia,


Nem tudom, hogy végül oda mentél-e...

Én most fogok felvételizni keresztfélévben műszaki menedzser szakra, távoktatásban. Három suli közt gondolkodom: Óbudai Egyetem, Széchenyi István Egyetem és a Gábor Dénes Főiskola. Egyre jobban a GDF a szimpatikusabb. Gyakorlatorientáltabb, sokkal. Például a Széchenyin semmi személyes konzultáció nincs, csak az elektronikus tananyag, a vizsga is tesztből áll. A GDF-en vannak kötelező laborgyakorlatok és a vizsga is gyakorlati. Hetente van konzultáció.


Ha a GDF-re mentél, mesélj milyen eddig?

2016. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Engem is érdekelne, hogy milyen az iskola, főleg a műszaki menedzser szak. Távoktatáson hogyan zajlanak a konzultációk?

2017. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!