Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PLC programozó tanfolyam...

Simson448 kérdése:

PLC programozó tanfolyam nappali tagozaton állami támogatással lehetséges?

Figyelt kérdés
Éretségi után szeretnék PLC programozó szakmát szerezni kíváncsi vagyok, hogy valaki esetleg tud-e ilyesmiről, hogy államilag támogatott suli van-e ahol ilyet tanítanak?

2016. jan. 22. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs az államilag támogatott képzések jegyzékében ez, legalábbis amikor én nézegettem elég sok suskáért lehetett részt venni ilyen tanfolyamon. Amúgy iskolarendszerű nappalis képzésben nem is oktatnak alapból sem szerintem ilyet mivel ez TANFOLYAM jellegű képzés, ami pár hónap max 1 év szokott lenni.
2016. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Műszaki szakközép iskoláknál nézd az érettségi utáni OKJ-s képzéseket.

Biztos lesz valami témakör, ami érinti a PLC-t is.

Bár kifejezett PLC programozó lehet, hogy nincs, nappali, állami finanszírozásban, de lehet, hogy kapcsolódót találsz.

Pl. ilyeneket keressél, bár ez lehet esti: [link]


Vagy van olyan, hogy műszaki informatikus, vagy másik a mechatronikai technikus lehet ez kapcsolódik hozzá.

54 523 04 Mechatronikai technikus

[link]

2016. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!